Huurder Zoeken
Ik zoek een huurder in:
Stad of postcode is niet herkend
min.
min.
Picture filter

Nicky
Nicky 20
Vrouw · Werkende student
Mijn naam is Nicky en ik kom uit de Bollenstreek. Vanwege een nieuwe bijbaan in Utrecht ben ik op zoek naar een kamer! Ik ben heel flexibel en creatief. Ik houd me veel bezig met muziek en film en schrijf zelf ook regelmatig. Ik spreek graag af met vrienden. Ook ben ik geinteresseerd in ondernemerschap en doe ik samen met mijn nieuwe collega's aan self-improvement.
Op zoek in: Utrecht Onbepaalde tijd | Studio | Min. 6 m2 | Max. € 700,- p/mnd
Sojurnah
Sojurnah 19
Vrouw · Student
If you are looking for a quiet, trustworthy tenant then I am the one for you! I am a quiet, clean and honest student studying for a bachelor of engineering who always gets the rent paid on time. I speak a bit of Dutch, but I will admit that it is not the best but I am learning. At the present time I do not work but I am more than happy to present a parental guarantee that the rent will be paid. I can also provide a letter of good tenancy from my previous landlord. If you feel I am a great option for you then please do not hesitate to contact me! Bent u op zoek naar een rustige, betrouwbare huurder dan ben ik degene voor u! Ik ben een rustige, schone en eerlijke student die studeert voor een bachelor of engineering en die de huur altijd op tijd betaald krijgt. Ik spreek een beetje Nederlands, maar ik moet toegeven dat het niet het beste is maar ik ben aan het leren. Op dit moment werk ik niet, maar ik geef graag een ouderlijke garantie dat de huur zal worden betaald. Ik kan ook een goede huurovereenkomst overleggen van mijn vorige verhuurder. Als je denkt dat ik een goede optie voor je ben, aarzel dan niet om contact met me op te nemen!
Op zoek in: Groningen | Studio | Min. 14 m2 | Max. € 700,- p/mnd
Vera
Vera 28
Vrouw · Werkend
Hi ik ben Vera, 28 jaar oud en werkzaam in het onderwijs. Ik ben op zoek naar een rustige plek voor mijzelf, liefst met eigen keuken/badkamer maar delen kan ook.
Op zoek in: Utrecht | Min. 16 m2 | Max. € 800,- p/mnd
Jeroen
Jeroen 18
Man · Student
Ik kom uit Den Bosch en zoek naar een leuke kamer. Ik hou van lekker koken & eten. Fitness regelmatig en ga graag op z'n tijd een avondje uit met vrienden en vriendinnen. Ik ben op zoek naar een gezellig huis, bij voorkeur met zwembad en sauna in de tuin. Mocht dat niet lukken ga ik voor een goeie sfeer!
Op zoek in: Delft Onbepaalde tijd | Min. 6 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Nelly
Nelly 21
Vrouw · Werkend
Op zoek in: Amsterdam | Kamer | Min. 6 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Gert-jan
Gert-jan 18
Man · Student
Op zoek in: Eindhoven | Kamer | Min. 8 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Ross
Ross 27
Man · Werkend
Young professional, currently working full-time as a software engineer / lead developer for a small, but growing startup in the Netherlands. Originally from the United Kingdom, I came to Amsterdam to complete a University degree and have decided to stay ever since.
Op zoek in: Amsterdam + 10 Km | 2,4,8 | Min. 20 m2 | Max. € 1000,- p/mnd
Ani
Ani 32
Vrouw · Werkend
Dear landlord, Hi, my name's Ani and I am from Indonesia. At the moment I am currently and seriously looking for a nice, spacious, and clean room or studio for myself in Amersfoort or maximum 5km from Amersfoort. I am looking for a room for myself because I got hired from the job in Amersfoort. I have a steady job and income. I never have financial problems. I am a hard working and responsible woman. Yet, I am also friendly, sociable, outgoing, easy going, honest, and open minded person. During my free times I like to read some books, watch NetFlix movies, go for a walk at the forest, do some sports, listen to some music, hangout with some friends, or just have a (quite and lazy) me-time at home. Every weekend or three times a week I always make time to have a video call with my parents in Indonesia. Therefore, you'll hear me talking with own language. And I hope you do not mind about it. Lastly, I am a neat and clean mid-aged woman who likes to have a quite time after my work. Also, who likes to be surrounding with a nice and positive neighborhood, and be surrounding by welcome and open minded people or roommates who are not hesitate with an expat. Extra information, I do not like partying. And based on what I have experienced living in a dorm and a student house I prefer to be with people or roommates who like to keep everything in the house clean and respect someone's privacy by not having guests more than 5 persons whom will make a lot of noises while I am trying to get some rests or sleeps. Lastly, if you are thinking that I am having all criteria to what you are looking for as your future tenant or as your future roommate please do not hesitate to letting me know. Also, if you have anything that you wanted to ask please do not hesitate to letting me know. Sincerely yours, Ani
Op zoek in: Amersfoort + 10 Km | Min. 6 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Nic
Nic 34
Vrouw · Werkende student
Op zoek in: Nijmegen + 20 Km | 1,4 | Min. 14 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Merel
Merel 27
Vrouw · Werkend
Op zoek in: Amersfoort | 2,4 | Min. 18 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Mees
Mees 20
Man · Werkende student
Ik studeer Business Administration aan de Universiteit van Amsterdam. Ik werk part time op de Herengracht. Daar manage ik publicaties die uit komen in De Telegraaf en Dagblad Trouw. Daarnaast houd ik mij ook bezig met de sollicitaties en sales trainingen. Ik heb al 2 jaar lang op mezelf gewoond dus ik weet hoe het moet en ook hoe je er verantwoordelijk mee om moet gaan.
Op zoek in: Amsterdam | 1,4 | Min. 10 m2 | Max. € 700,- p/mnd
Bass
Bass 26
Man · Werkend
Mijn naam is Bass (man, 26 jaar) en ik ben opzoek naar een kamer/studio in Groningen en omgeving. Op het moment ben ik zelfstandig ondernemer en profileer ik mijzelf als Technology Engineer for the Arts. Ik ontwikkel software en bouw electronica voor creatieve en kunstzinnige projecten. Daarnaast produceer ik ook muziek met behulp van verschillende instrumenten en apparaten. Mijn toekomstplannen liggen in het volgen van een master en het voortzetten van mijn bedrijf. Ik ben een lief en net persoon en ik houd van een net huis. Ik doe dus ook graag dingen in en om het huis heen om het huis in een zo goed mogelijke staat te houden. Een goede verbinding met huisgenoten vind ik belangrijk, maar ik kan ook goed op mijzelf zijn als dat nodig is. Koken doe ik erg graag en muziek maken of iets anders creatiefs doen ben ik meestal voor in. Als je nog iets meer wilt weten over mij, vraag het dan maar gerust!
Op zoek in: Groningen + 10 Km | Min. 16 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Perseverance
Perseverance 27
Man · Werkend
Mijn naam is Perseverance. Ik ben 26 jaar oud, en reeds woonachtig in Breda. Ik werk fulltime als sales verkoper. Mijn vrienden omschrijven mij als zeer spontaan, betrokken en sociaal. In mijn vrije tijd houd ik graag spelletjes en/of game avonden met mijn vriendengroep, bestaande uit zowel jongens als meiden. Ik hoor graag wanneer een bezichtiging mogelijk is! Vriendelijke groet, Perseverance
Op zoek in: Roosendaal + 10 Km Onbepaalde tijd | Appartement | Min. 30 m2 | Max. € 1000,- p/mnd
Rick
Rick 21
Man · Student
Ik heb mijn HBO Bouwkunde opleiding afgerond in Enschede, en hierna de pre-master gedaan op de TU/e. Nu begin ik met de master Architectural and urban design and engineering aan de TU/e. Ik ben dringend op zoek naar een studio/kamer in verband met de lange reistijd. Mijn hobby's zijn voetballen, reizen en af een toe een biertje drinken met vrienden.
Op zoek in: Eindhoven | 1,4 | Min. 6 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Giorgio
Giorgio 33
Man · Werkend
Hello, My name's Giorgio and I came here all the way from Padua, Italy cause my company, Footlocker, had an open position in Rotterdam, and it's a good chance for me to go up the ladder a bit and study a lot to learn a new language. I worked as a surveyor for a few years and then moved to sales to spice it up a bit, I've been employed in footlocker for five years and running. My girlfriend is currently in the process of relocating here, she works as an online teacher.. We both come from good families with strong bonds, you can check my father's facebook (Roberto Riboldi) and his company's as well (Costruzioni Lariane Valtellinesi - CLV), his business is ranked in the top 10 businesses in his province. My girlfriend's father is a long distance truck driver, used to work in Germany and moved back in Italy in the 90s, his work contract was probably done with a typewriter. Both of them are willing to guarantee for us if we're not covering the guarantee with my contract, that is a 20 month 38 hrs contract with benefits. The company is also willing to provide a declaration of intention. Other than that, I'm 33 years old and I moved to Holland for some peace and quiet, I don't like noisy neighborhoods and I especially appreciate not having anyone over my head, I guess you guys dropped your passion for clogs a while ago but I've had my share of kids running and adults with heavy feet or a passion for loud music. As aforementioned I'll be working full time and taking dutch courses, since I'll stay here for at least a few years, so I won't even be home that much. I've been living on my own for 14 years and I've some experience with landlords here in R'dam, I've had two flats here and if necessary I can provide info about the landlords.. Anything else you need to know, let me know and I'll answer. All the best Giorgio
Op zoek in: Rotterdam + 10 Km | Min. 50 m2 | Max. € 1100,- p/mnd
Sam
Sam 19
Vrouw
Hallo, Ik ben Sam en ik ben 18 jaar oud. Ik kom uit Nuenen en woon momenteel nog bij mijn ouders thuis. Op dit moment zoek ik een kamer, omdat ik graag uit huis wil. Ik ben een spontane meid die echt wel graag van een drankje houdt. Ik studeer op dit moment MBO verpleegkunde in Eindhoven en ben heel leergierig. Ik sport niet. Ik werk in de horeca, maar door covid 19 gaat dat op dit moment niet. Ik zoek een kamer in een huis met gezellige mensen (man of vrouw maakt mij niets uit).
Op zoek in: Eindhoven | Min. 6 m2 | Max. € 6000,- p/mnd
Sir
Sir 57
Man · Werkend
ik ben ondernemer op zoek naar kleine woonruimte en ik heb geen huisdieren En ik rook niet
Op zoek in: Hilversum | Min. 6 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Bente
Bente 18
Vrouw · Student
Mijn ouders zijn me zat en ik ben mijn ouders zat. Ik zoek met spoed een huis om eindelijk echt aan mijn studentenleven te beginnen. Ik studeer sinds dit studiejaar HBO-V aan de Hogeschool van Leiden, hockey en tennis en hou van een feestje op zijn tijd. Ben 18 jaar en woon deels in Alkmaar en deels in Leiden. Ik ben op zoek naar een kamer in een gezellig (liefst gemengd) huis. Als het kan in de buurt van de hogeschool, maar eerlijk gezegd maakt dat me niet superveel uit. Wel vind ik het leuk als er veel georganiseerd wordt in het huis.
Op zoek in: Leiden | Kamer | Min. 6 m2 | Max. € 400,- p/mnd