Huurder Zoeken
Ik zoek een huurder in:
Stad of postcode is niet herkend
min.
min.
Picture filter

11248 huurders in Nederland

Anastasiia Kovalenko
Anastasiia Kovalenko 33
Vrouw · Werkend
I'm 33 and I'm from Ukraine, Kyiv. Unfortunately, I moved to another country due to the war in Ukraine. All my life I work in IT sphere, I'm HR/Recruiter. I like sports, snowboarding, stretching and dancing. I'm easy-going, tidy and with a good sense of humor.
Op zoek in: Amsterdam | Min. 6 m2 | Max. € 900,- p/mnd
Varun
Varun 22
Man · Student
Hi, I'm an incoming master's student at TU Delft admitted to the Computer Science program. I'm looking for a room preferably in the Delft, The Hague, Rotterdam area for at least 1 year and if the room and the location are fine probably will extend my stay as well. I am an ambivert person but mostly I am introverted, I eat both Veg and Non-Veg, I don't smoke, most of the times you will find me either busy in my work on my laptop, listening to music with my headphones, reading or traveling outside. If you are looking for a quiet, no-nonsense person who will respect your privacy and in return expect the same then I believe I am a perfect fit. Plus I'm a big fan of Batman.
Op zoek in: Delft | Studio | Min. 6 m2 | Max. € 6000,- p/mnd
Max
Max 18
Man · Student
Hoi, ik ben Max en ik ga vanaf september Technische Bedrijfskunde studeren aan de TU in Eindhoven en daarom ben ik hard opzoek naar een kamer! Ik ben opzoek naar een gezellig huis met relaxte, spontane huisgenoten waar je gezellig een pilske mee kan drinken, maar ook serieus mee kan studeren, maar vooral natuurlijk een superleuke studententijd mee kan hebben.
Op zoek in: Eindhoven + 10 Km | 1,2 | Min. 10 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Virginia
Virginia 22
Vrouw · Student
Hi! My name is Virginia, I'm a 22 yo student  from Italy and in September I will start the Master in Design for interaction at TU Delft. I am a little bit shy but after few days when I get comfortable with people I start to be really caring. I like to dinners and parties but I can also be very quiet because I enjoy a bit of alone time. My passions are photography, drawing and painting and the moment I work as a photographer and illustrator, usually I'm up to every creative activity. Before deciding to come to the Netherlands I lived in Finland for a while and I had several roommates from different nationalities, I had a great relationship with each of them, and what I liked the most is the dinner nights together. Other few things: I would say I am good at cooking Italian food and I absolutely love trying dishes from different countries, I like Netflix series, I like playing volleyball/beach volley and I am very clean and tidy.
Op zoek in: Delft + 10 Km | 1,4 | Min. 6 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Sylvie
Sylvie 21
Vrouw · Student
Hallo! Mijn naam is Sylvie Braat. Ik ben 21 jaar oud en momenteel nog woonachtig in Maastricht. Aangezien ik mijn bachelor komende maand zal afronden, ben ik nu al op zoek naar een nieuwe woonruimte in Nijmegen :) In het kort iets over mij: Ik studeer rechten en dat bevalt me erg goed. Ik zal komend studiejaar starten met de Master Burgerlijk Recht in Nijmegen. Omdat ik dus niet meer gebonden ben aan Maastricht qua studie, lijkt het me leuk alvast te verhuizen naar Nijmegen. Ik ben een spontane, rustige student die houdt van een schoon en opgeruimd huis. De afgelopen jaren heb ik in een studentenhuis gewoon met 9 anderen en het lijkt me ontzettend fijn om nu op een rustigere plek te wonen om me meer te kunnen focussen op mijn studie. Mijn voorkeur gaat dan ook uit naar een studio / kamer in een 'kleiner' huis dan waarin ik afgelopen jaren heb gewoond. Het zou gezellig zijn om niet helemaal alleen te wonen, maar verplichte huisavonden zijn niet meer echt iets voor mij ;) Ik houd erg van spelletjes, een goede kop koffie en af en toe een wijntje. Daarnaast loop ik graag hard, lees ik veel en ben ik ongeveer maandelijks te vinden aan de Zeeuwse kust. Mocht je nog meer over mij willen weten, stuur me gerust een berichtje! Sylvie
Op zoek in: Nijmegen + 10 Km | 1,2,4 | Min. 16 m2 | Max. € 700,- p/mnd
Amelle
Amelle 37
Vrouw · Werkend
I am Amelle, new in the Netherlands and originally from Berlin Germany. I relocated from Germany last summer to work for MediaMonks and I currently live in Diemen. I would like to make the jump to Amsterdam and I am looking for a cosy spot I can call home. I am single, no pets, but a love for 14th and 15th Dutch and Flemish art and blue berries. See u!
Op zoek in: Amsterdam + 2 Km | Min. 30 m2 | Max. € 1200,- p/mnd
Rosalie
Rosalie 21
Vrouw · Student
Hoi, ik ben Rosalie 21 jaar en ik studeer voeding en gezond leven aan de Aeres Hogeschool in Almere. In mijn vrije tijd sport ik graag, ik hou van muziek en gezelligheid met mensen om me heen.
Op zoek in: Almere | Anti-kraak | Min. 6 m2 | Max. € 6000,- p/mnd
Cleo
Cleo 24
Vrouw · Werkende student
Hoi, Student Kunst & Economie, opzoek naar een nette kamer of studio in Utrecht. Netjes & opgeruimd, vriendelijk in omgang, eigen leven in Utrecht. Cleo Lutz
Op zoek in: Utrecht | Min. 10 m2 | Max. € 700,- p/mnd
Petrus
Petrus 18
Vrouw · Student
I'm an international student looking for housing to start my bachelor.
Op zoek in: Enschede | Min. 6 m2 | Max. € 6000,- p/mnd
Nida
Nida 19
Vrouw · Werkende student
I am a working student, in search of affordable accommodation. I am friendly, tidy, and without harmful habits.
Op zoek in: Amsterdam | Min. 6 m2 | Max. € 700,- p/mnd
Falk
Falk 20
Man · Student
Op zoek in: Rotterdam + 10 Km | Min. 6 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Madelief
Madelief 18
Vrouw · Student
Hoi, ik ben Madelief, 18 jaar kom uit Zeeland en ik ben opzoek naar een kamer in centrum Den Haag! Ik ga starten met European studies aan de Haagse hogeschool medio September. Ik hou van gezelligheid, bijvoorbeeld door een drankje te doen of een hapje te eten met huisgenoten. Ik zoek een kamer in Den Haag met gezellige studenten, het liefst vrouwen of een mix van mannen en vrouwen. Mijn schooljaar begint in september 2022 dus ik zou in de zomer van 2022 in een kamer kunnen! Ik spreek vloeiend Engels dus een huis samen met internationale studenten is zeker geen probleem. Uiteraard kom ik me graag een keertje voorstellen!
Op zoek in: Den Haag | Min. 10 m2 | Max. € 6000,- p/mnd
Emer
Emer 18
Vrouw · Student
Ik ga het komende jaar in Delft bouwkunde studeren en ben daarom op zoek naar een leuke studentenkamer. Ik ben over het algemeen een relaxed en net persoon, maar ik vind het altijd wel gezellig om samen een drankje te drinken of een film/serie te kijken. In mijn vrije tijd doe ik aan klimmen, gewichtheffen, schilderen/tekenen en wandelen. Ik vind het leuk om te koken, mijn specialiteiten zijn sushi en gyoza ;) . English: I'm starting my architecture bachelor in the upcoming year, which is why I'm currently looking for a room. I'm a pretty laid back and tidy person in general, but I'm always down for a drink or a movie/series. In my spare time I like to do rock climbing, weightlifting, painting/drawing and hiking. I also enjoy cooking, my specialties are sushi and gyoza ;) . (I'm quite comfortable with speaking English, as I'm used to switching between Dutch and English at home. I also passed my Cambridge Proficiency Exam last year, and know some German and French)
Op zoek in: Delft + 5 Km Onbepaalde tijd | Min. 10 m2 | Max. € 500,- p/mnd
lys
lys 27
Vrouw · Werkend
Op zoek in: Den Haag | Min. 18 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Tomek
Tomek 18
Man · Student
I'm an oxford debater, basketball player, sailor and literature admirer (I have a notebook with writers' quotes). I also have a soft spot for cinematography and meeting new people. I keep my living place in order (helps me to focus) and respect roommates' habbits.
Op zoek in: Leiden + 20 Km | Min. 6 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Taisiya Brundukova
Taisiya Brundukova 21
Vrouw · Werkende student
Hey! My name is Tasya (21), I come from Moscow, Russia but the past three years have been living and studying abroad in Utrecht and Madrid. At the moment I am finishing my bachelor in sociology and philosophy at the University College Utrecht as well as doing multiple jobs. I really love cinema and am a really good cook and planning to develop these two passions. I also love experimental music, reading, traveling, visits to galleries, spending time in nature, learning new stuff, going out and drinking coffee. I am hoping to move to Rotterdam, preferably, in the beginning of July and planning to work, do an internship there and just explore life. I am a chill person but who is up for spontaneous activities. I love spending time with people but also really respect and appreciate personal space and personal time. As a housemate I am a very clean person for whom home is really a place of comfort. I always invest into my homespace so I promise it will be nice and cozy!
Op zoek in: Rotterdam + 1 Km Onbepaalde tijd | Kamer | Min. 6 m2 | Max. € 600,- p/mnd
Casper
Casper 19
Man · Student
Ik ben 19 jaar en eerstejaars student Social Works in Utrecht (HU). Heb 5.5 jaar met mijn ouders en broer en zus in Frankrijk gewoond en sinds 4 jaar terug. Veel internationale vrienden zijn ondertussen in Nederland komen studeren wat gaaf is. Ben een sociaal mens en hou ook wel van feestjes maar ben geen feestbeest. Sportief in de sportschool. Zoek een kamer en vind t leuk om zo ook weer leuke interessante mensen te leren kennen.
Op zoek in: Utrecht | Min. 10 m2 | Max. € 500,- p/mnd
Vivian
Vivian 18
Vrouw · Werkend
Hey ik ben Vivian, ik begin in september met de studie Cultureel Erfgoed in Amsterdam maar tot die tijd werk ik nog gewoon. Mijn huidige adres heeft sinds kort de huur verhoogd en ik zoek dus snel een andere woning die betaalbaar is.
Op zoek in: Hilversum | Min. 6 m2 | Max. € 6000,- p/mnd