Hanenberglanden

Gestoffeerd Appartement te huur

Hanenberglanden, Enschede

4 uur geleden geplaatst

Over de woonruimte

Kamer te huur – Hanenberglanden, Enschede Ben je op zoek naar een nette kamer op een goede locatie in Enschede? Dan is deze kamer aan de Hanenberglanden 239 precies wat je zoekt! De kamer is gelegen op de eerste verdieping en heeft een oppervlakte van circa 12 m². De woning wordt gedeeld met zes andere medebewoners, wat zorgt voor een gezellige en dynamische woonomgeving met een mix van studenten, werkenden en expats. Indeling en voorzieningen: ●Kamer van ca. 12 m² (gelegen op de eerste verdieping) ●Gestoffeerd en gemeubileerd, zoals te zien op de foto’s ●Gedeelde keuken ●Gedeelde badkamer ●Twee toiletten aanwezig in de woning ●Gezamenlijk gebruik met 6 medebewoners Huurprijs: €450 per maand
 De kamer is per direct beschikbaar. Bereikbaarheid:
De woning ligt gunstig ten opzichte van onderwijsinstellingen en voorzieningen: ●Naar de Universiteit Twente: ●Fiets: ca. 10 minuten ●Bus: ca. 15 minuten ●Auto: ca. 8 minuten ●Naar Saxion Hogeschool: ●Fiets: ca. 15 minuten ●Bus: ca. 20 minuten ●Auto: ca. 10 minuten Omgeving:
De kamer is gelegen in de rustige en groene woonwijk Stroinkslanden. In de directe omgeving vind je een ruim winkelcentrum met diverse voorzieningen zoals supermarkten, winkels, horeca, een kapper, tandarts, huisarts en apotheek. Alles wat je nodig hebt, ligt binnen handbereik! Kortom: een ideale kamer voor studenten, werkenden of expats die comfortabel willen wonen op een goed bereikbare locatie. Interesse? Neem snel contact op voor meer informatie of een bezichtiging! De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Nextup makelaars treedt bij deze woonruimte op als verhuurmakelaar voor de eigenaar.

Wat je krijgt

Geen huisdieren toegestaan

Wat je betaalt

Huur (exclusief vaste lasten)

€ 450

Borg

---

Extra kosten

---
Waar je woont

Hanenberglanden, Enschede

Verhuurders ideale huurder

Aantal huurders

2 personen

Leeftijd

Niet belangrijk

Geslacht

Iedereen welkom

Bezigheid

Iedereen welkom

Gesproken talen

Iedereen welkom

Verblijfsduur

Niet belangrijk

Over de verhuurder
Makelaar
Makelaar

Je moet ingelogd zijn om meer details te zien

18 m²

Gestoffeerd appartement

Beschikbaar vanaf 26 apr 2026

Onbepaalde tijd

Bezichtiging mogelijk

Vraag de verhuurder om een bezichtiging


Makelaar
Makelaar

Makelaar

Weet wanneer er soortgelijke woningen online komenVind je dit wat? Schrijf je in en wij laten je weten wanneer er een nieuwe ad zoals deze geplaatst is.